Bezpłatna wysyłka na całym świecie dla zamówień powyżej 200EUR

Portal Pomocy  |  Skontaktuj się z nami

Amerykańska inspiracja - zepsuta z wyboru


Szukając inspiracji do nowego aquascape, większość z nas zwraca się ku naturze. Powód jest prosty, nikt nie może stworzyć dramatycznej sceny przyrodniczej lepiej niż sama natura. Świat ma nieskończone źródło inspiracji, ale nasi akwaparci w Ameryce mają więcej szczęścia niż większość, jeśli chodzi o różnorodność różnych krajobrazówtry ma do zaoferowania.
Dla wszystkich fanów hardscape, jest Rocky Mountain.
Każdy, kto chce stworzyć krajobraz w stylu wypukłym, nie powinien wyglądać dalej niż Park Narodowy Glacier.
Jeśli lubisz używać mchu na swoich akwaparasach, warto sprawdzić to w Dniu Aniołów w Charleston w Południowej Karolinie.
Fani wklęsłej techniki również nie są inspirowani. Weź epickie granitowe monolity z Parku Narodowego Yosemite. El Capitan oferuje idealną scenę do odtworzenia w Twoim akwarium.
Jest tak wiele różnych krajobrazów w Ameryce Północnej, które decydują, który z nich staje się trudniejszy niż odtworzenie samej sceny. Nasz CO2 Artyści w Ameryce naprawdę powinni być dumni ze swojego naturalnego otoczenia. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy więcej wodnych krajobrazów inspirowanych USA.

Czy ostatnio pochyliłeś się do Ameryki, by czerpać inspiracje z aquascape? Dlaczego nie podzielić się z nami i wysłać zdjęcia do aquascape? cześć@co2art.eu a przedstawimy Cię na naszych stronach mediów społecznościowych.

Bądź na bieżąco z zespołem na CO2 Sztuka odwiedź naszą stronę i  subskrybuj do cotygodniowego newslettera na dole strony.