Bezpłatna wysyłka na całym świecie dla zamówień powyżej 200EUR

Portal Pomocy  |  Skontaktuj się z nami

CO2 Artyści - globalne przejęcie

Być może zauważyłeś ...

Aquascaping to forma sztuki. Stworzenie czegoś pięknego pod wodą przy użyciu żywych roślin, drewna i skał wymaga pewnego poziomu umiejętności. Lubimy o tym myśleć jako o „żywej sztuce”. Dlatego zdecydowaliśmy się nadać naszym nowym przyjaciołom aquascaper tytuł „CO2 Artysta' 

Łączymy się z Aquascapers z różnych krajów, więc mamy nadzieję, że możemy pokazać Ci różne style i zainspirować try nowe projekty samodzielnie. Każdy krajtry na świecie ma swoje niepowtarzalne piękno i nasze CO2 Artyści niczym się nie różnią. Z każdym nowym członkiem naszego zespołu witamy nowy Aquascape pełen piękna i inspiracji.


Będziemy udostępniać wiele zdjęć, aby być na bieżąco ze wszystkim, co robią nasi artyści. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z każdym z naszych artystów, aby uzyskać porady lub porady, które pomogą Ci w realizacji własnych projektów. Nasi obecni artyści mają wspaniałe plany na nasze zestawy Pro Se Regulator na próbę.


Nasi artyści do tej pory ...


Art Commisso

Nasz artysta z Kanady jest profesjonalnym akwarystą, akwarystą roślinnym i grafikiem z Hamilton w Ontario. 

Art rywalizował z Live in the Aquatic Experience w Chicago wraz ze swoim zespołem The Aquascapers Collective, umieszczając 1st w 2016 i 3rd w 2017. Bierze również udział w międzynarodowych zawodach takich jak IAPLC i AGA.

Sascha Hoyer


Nasz artysta w Niemczech jest znany ze swoich spektakularnych, szczegółowych krajobrazów wodnych, które często wychodzą poza powierzchnię wody. Cała jego obecna i poprzednia praca jest dostępna do sprawdzenia na swoich stronach na Facebooku i Instagramie. Upewnij się, że twoja następna Sascha zobaczy, jak jego najnowszy aquascape pojawia się z naszym zestawem
 

Dan Harris 

Autonomiczne Co2 Artysta z Wielkiej Brytanii

Dan, który jest oparty na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii, jest dobrze znany ze swoich wodnych krajobrazów. Z silnym 2nd miejsce w UKAC w 2016 pokazał, że ma to, czego potrzeba, aby konkurować z najlepszymi. W tym roku UKAC powraca i wspieramy Dana przez cały czas.

Mate Molner

AKA - TheCineScaper to nasz artysta na Węgrzech. Operator z pasją do Aquascaping tworzy idealne połączenie. Sprawdź jego strony youtube i instagram, aby zobaczyć, dlaczego jest w naszym zespole

Samuele Gamberini

Nasz artysta we Włoszech. Radatry znany od wieków przez wielkich artystów i jeśli chodzi o Aquascaping Samuele z pewnością pokazuje nam, jak to się robi, z włoskim stylem. Śledź go na Facebooku i Instagramie, aby zobaczyć, co będzie dalej.

Andrian Jutba

Nasz artysta z Filipin. W otoczeniu zapierającej dech w piersiach scenerii Andrian nie brakuje inspiracji. Z pewnością pokazuje się w jego wodach. Z ostatnim rankingiem IAPLC 463 jesteśmy dumni, że mamy go w drużynie. 

JP Gomes

Nasz Artysta w Portugalii. JP stworzył wiele niesamowitych krajobrazów wodnych i ma świetne plany, aby dobrze wykorzystać nasz sprzęt. Sprawdź jego strony na Instagramie i Facebooku. Śledź go, aby zobaczyć, co może stworzyć przy naszym wsparciu

Stefan Pracht

Nasz artysta w Holandii już od jakiegoś czasu pojawia się w konkursach Aquascaping i ma dobre powody. Cieszymy się, że mamy go w zespole i zachęcamy do śledzenia go na Facebooku, aby dowiedzieć się, co ma zamiar zrobić z naszym sprzętem.