Bezpłatna wysyłka na całym świecie dla zamówień powyżej 200EUR

Portal Pomocy  |  Skontaktuj się z nami

Poznaj artystę - JP Gomes

 

Nazwa: João Paulo Gomes (aka JP)

Miasto: Lizbona, Portugalia


Jak to się wszystko zaczęło?
Hmm, pozwól mi pomyśleć… musiało być o 5 lata temu. Myślę, że wszyscy lub inaczej zaczynamy z Goldfish, ale potem ewoluujemy stamtąd, ale „bug” scaping naprawdę dogonił mnie, kiedy byłem na zwolnieniu lekarskim. Możesz powiedzieć za dużo czasu na moich rękach. Widziałem czołg online na sprzedaż litrów 170 (45 nas galony) i wiedziałem, że muszę to mieć. Stąd pomysł, aby mieć coś z prawdziwymi roślinami, dużo roślin, coś, czego mógłbym się nauczyć, zobaczyć, jak rosną, eksperymentować z sadzonkami itp. Pierwsze kilka miesięcy przeszedłem przez cały proces glonów (to jest to, co dostajesz, jeśli nie jesteś cierpliwy i nie spieszysz się), ale w miarę upływu czasu czytasz więcej, rozmawiasz na forach, facebooku itp. i uczysz się! A potem popełniasz więcej błędów, ale to zabawne. To cały proces uczenia się.
Potem przyszły czołgi nano, które naprawdę kocham od 16lt do 36lt aż do czołgów pico.

Kto cię inspiruje?
O…. Tak dużo ludzi. Pierwszym, który zawsze przychodzi mi do głowy, byłby Filipe Oliveira. Ten krajobraz drzew „o krok bliżej” jest po prostu oszałamiający! Oliver Knott, jego wizje pokazują, że nie musisz dostosowywać się do normy, bądź inny, dodaj swój osobisty charakter. Nieżyjący już Takashi Amano do akwarium przyrodniczego. Sascha Hoyer za jego nieszablonowe myślenie. O rany, jest tak wielu utalentowanych ludzi, że ja try wyciągnąć po trochu z każdego z nich.

Jaki jest twój ulubiony styl?

Nie mam szczególnego ulubionego stylu, tylko dla mnie to, co przyciąga moje oko, ale im większa różnorodność roślin, tym lepiej. #Mam niedokładność

Jaka jest Twoja najwyższa pozycja w rankingu?

To proste… 1st w 12 metry stylem klasycznym w szkolnym konkursie pływania nie poważnie, nie jestem zbytnio zawodnikiem, może kiedyś będę chciał wiedzieć kto?

Co kochasz w aquascaping?

Ludzie. Społeczność. Przez ten czas miałem szczęście współpracować z kilkoma wspaniałymi ludźmi i firmami, od nazywania książki i pomagania jej w promocji (nie mogę wymienić nazwiska po tym, że jest znanym niemieckim scaper, OK), aby osobiście spotkać się z kimś cudownym ludzie za pośrednictwem mediów społecznościowych, którzy podczas wydarzeń na żywo rozpoznają Cię i przychodzą powiedzieć „cześć” (dziwne uczucie) i teraz są dobrymi przyjaciółmi z całego świata. Aby zacytować hashtag z @ Aquaflora.nl przez Najdroższą Esther Mous #Aquascapingmakesmyworldgoround i tak. To właśnie uwielbia Aquascaping!  

Czy masz jakieś inne zainteresowania poza akwarium?

Inne zainteresowania, oczywiście, Moje dwa Labradory. Pomagamy przyjaciołom w szkoleniu psów i szkole towarzyskiej. Fotografia to także jedna z moich pasji, uchwycenia momentów i wyrażeń.

Co nas czeka?

Cóż, na razie nadal będę robić PR dla mojego szalonego małego niemieckiego brata Saschy Hoyera. Mamy kilka projektów w przygotowaniu, które powinny być zabawne, aby zobaczyć, jak one wyjdą.

Niedługo będę też przygotowywać zbiornik ADA 60P, więc nie mogę się doczekać. Potem są cotygodniowe zmiany wody, ale na razie ... Podążę za radą Filipe Oliveiry… „kochaj to, co robisz i rób to, co kochasz”

Ostatnie słowo?

Chcę ci tylko bardzo podziękować CO2ART dla twojego wsparcia i wysokiej jakości produktów! (czy to było za dużo? Nie, to prawda !!!)