Bezpłatna wysyłka na całym świecie dla zamówień powyżej 200EUR

Portal Pomocy  |  Skontaktuj się z nami

Wspaniałe prezenty dla właścicieli akwarium

Prezenty dla akwarystów

Czasem zdarza się, że nasz kolega ma urodziny lub po prostu rysujemy czyjeś nazwisko na świątecznej wymianie prezentów w biurze. A my chcemy podarować komuś coś pożytecznego, co spodoba się naszemu przyjacielowi. Wtedy warto pomyśleć o pasji, hobby.

Wiemy, jak szeroka jest społeczność aquasapingu. Wszyscy tworzymy to razem. A co oczywiste, aquascaperzy nawiązują przyjaźnie. Zapewne wielu z Was ma znajomych w akwarystyce, więc jeśli pomyślałeś o podarowaniu im jakiegoś gadżetu akwarystycznego, który by im się spodobał, to jesteś w dobrym miejscu.

Po pierwsze, jakich prezentów nie kupować

Żywe ryby

Choć dla wielu akwarystów jest to oczywiste, danie komuś nowej ryby akwariowej jest raczej złym pomysłem. Zwykle nie znamy specjalnych informacji o akwarium odbiornika. Chemia wodnatry, wymiary zbiornika, aktualny inwentarz, temperatura wody itp. powinny być zawsze brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o jakimkolwiek gatunku. Najlepiej, gdy rybę kupi właściciel akwarium. Trzymanie ryb jest jak trzymanie zwierząt domowych. Zarybianie akwarium powinno być odpowiedzialnym wyborem.

Żywe rośliny

Ta zasada sprawdza się również przy zakupie roślin wodnych. Dokładniej, rośliny, które nie pochodzą z hodowli in vitro. Czemu? Rośliny pochodzące z ferm innych niż in vitro mogą przenosić do zbiornika np. niepożądane patogeny lub jaja ślimaków. Może to prowadzić do zmagań z chorobami i stabilnymi warunkami wodnymi, a zamiast nowej rośliny w zbiorniku akwarysta ma problemy. I wreszcie, jeśli prezent jest niespodzianką, odbiorca może w tej chwili nie mieć miejsca na roślinę, co również jest wadą.

Dania rybne

Pokarm dla ryb jest również jednym z prezentów, które mogą być stratą pieniędzy. Wielu miłośników akwariów ma swoje ulubione marki i często wybiera pokarmy dla ryb, które są dedykowane poszczególnym gatunkom – więc znowu – jeśli nie masz żadnej wiedzy na temat jedzenia, które preferuje jej/jego rybka, może lepiej kupić voucher dla lokalnego zwierzaka sklep.

Pomysły na prezent dla każdego miłośnika akwariów roślinnych

-Sprzęt przydatny w codziennej konserwacji

Lista jest tutaj długa. Począwszy od zestawu do badania wody, którego akwaryści używają na co dzień, po nawozy i siatki. Jak zdecydować się tylko na jedno? To zależy od budżetu.

-Zestawy testowe

Zestawy testowe byłyby przydatne. Akwaryści używają ich do monitorowania głównie amoniaku, azotanów, azotanów i pH, ale istnieją różnego rodzaju testy dedykowane różnym związkom w wodzie akwariowej.

-Zestaw do sprawdzania upuszczania

Jeśli Twój znajomy nie ma przy sobie tego gadżetu CO2 zbiornik, ten prezent z pewnością pomoże jej/jej stale monitorować pH. Do zestawu dołączona jest elegancka szyba, która nie zakłóci aranżacji akwarium. Zajrzyj do naszej oferty i kup nasze Upuść zestaw do sprawdzania, który jest wysyłany na cały świat. Również Rozwiązanie Drop Checker jest dostępny osobno w naszym sklepie co jest również świetnym "dodatkiem" do głównego prezentu.

-Małe elementy zamienne

Bycie właścicielem akwarium oznacza, że ​​w danym momencie jest wiele rzeczy do przemyślenia, a ponieważ jest to prawdą, możesz rozważyć zakup swojej ukochanej osoby bardziej praktycznym prezentem, na który z pewnością będą Ci wdzięczni w dłuższej perspektywie. . Takie rzeczy jak wymiana żarówek i filtrów mogą wydawać się proste - ale nie ma nic gorszego niż ucieczka i konieczność brania udziału w sklepach, aby je kupić, więc utrzymywanie dobrze ukochanej osoby jest więcej warte.

-Ozdoby akwariowe

Ozdoby akwariowe to inne prezenty, które mogą się spodobać entuzjastom akwarium. Ponieważ jesteśmy miłośnikami stylu natury, naszym zdaniem ozdoby takie jak orzechy kokosowe i kamienie w naturalnym kolorze byłyby świetnym prezentem. Poza tym na Youtube jest mnóstwo poradników, jak przygotować kokosa do włożenia do akwarium, więc może pomyśl o takim prezencie dla majsterkowiczów?

-Pomysły na prezenty z wiśniami na wierzchu

Ten akapit jest prawdopodobnie przeznaczony dla prawdziwych entuzjastów z niezbyt napiętym budżetem. Ale hej... Zdarzają się też wielkie okazje! Dlaczego nie podzielić kosztów między rodzinę i wykupić premię CO2 regulator o którym marzy prawie każdy aquascaper? Razem z regulatorem otrzymujesz do 10 lat gwarancji i dożywotnią pomoc! Jesteśmy pewni, że każdemu miłośnikowi akwarium spodoba się ten wysokiej jakości sprzęt. Pozwól, że pomożemy Ci porównać nasze dwa modele CO2Dwustopniowe regulatory Art.

-CO2Regulator Art Pro-Se

To najpopularniejszy model w naszym sklepie. Pochodzi z maksymalnym ciśnieniem roboczym 40PSI. Stabilizacja ciśnienia wynosi około 5PSI. W reduktorze znajduje się również licznik bąbelków ze zintegrowanym zaworem zwrotnym. Możliwość współpracy z jednym dyfuzorem. Sprawdź nasze gama ekskluzywnych dyfuzorów które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

-CO2Regulator Art Pro-Elite

Ten regulator jest najbardziej zaawansowany CO2 regulatora na rynku. Mam maksymalne ciśnienie robocze 80 PSI i stabilizację ciśnienia około 1 PSI. Ten regulator jest dostarczany z jednym licznikiem bąbelków, ale można dokupić dodatkowe bloki rozdzielacza i pracować z więcej niż jednym dyfuzorem. Gwarancja 10 lat i wspaniała obsługa klienta!

- Kupony

Jeśli nie jesteś pewien, czy obdarowanemu spodoba się prezent, nie ryzykuj i kup mu voucher. Może to być do lokalnego sklepu zoologicznego, sklepu z roślinami wodnymi lub do dowolnej platformy e-commerce z artykułami akwarystycznymi. Mamy też jeden w naszym oferta więc nie wahaj się kupić go bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Podsumowanie

Jesteśmy pewni, że istnieje wiele różnych pomysłów na prezent idealny dla miłośników akwarium. Naszym zdaniem ważne jest, aby kupować przydatne, a nie żywe prezenty, ponieważ nie mamy pojęcia, czy u odbiorcy jest miejsce na żywe rośliny i żywe stworzenia. Podsumowując, każdy prezent wręczony szczerze z miłością z pewnością zostanie doceniony bez względu na to, ile pieniędzy na niego wydasz.