Bezpłatna wysyłka na całym świecie dla zamówień powyżej 200EUR

Portal Pomocy  |  Skontaktuj się z nami

Małe rzeczy mogą mieć znaczenie

Kiedy myślisz o wstrzykiwaniu CO2 pierwszym akwarium, które przyszło ci do głowy, jest najprawdopodobniej regulator. Ma to sens, że jest to największy przedmiot w zestawie, najdroższy i prawdopodobnie najważniejszy element udanej eksploatacji czołgu hi-tech. W końcu twój regulator kontroluje przepływ CO2 z cylindra o wysokim ciśnieniu do akwarium. Bez niezawodnego i dokładnego regulatora powstają wahania CO2 poziomy, które prowadzą do zakwitów glonów, nieregularnego wzrostu roślin, aw niektórych przypadkach śmiertelności ryb. Oferujemy dwa regulatory. Oba są wyposażone w elektromagnes, który pozwala użytkownikowi zautomatyzować zasilanie CO2.

Drugi najważniejszy element w dowolnym CO2 zestaw to dyfuzor. Często nasi klienci pytają, który dyfuzor jest najlepszy, a nasza odpowiedź brzmi: „oba” nasze dyfuzory są świetne. To, czy zdecydujesz się przymocować nasz wbudowany dyfuzor do filtra zewnętrznego, czy umieścisz nasz Flux_diffuser w akwarium, zależy od Ciebie. Każdy oferuje własne korzyści.

Aby ustanowić sukces CO2 konfiguracji, musisz spojrzeć dalej niż na powyższe dwa elementy. Małe rzeczy, takie jak stosowanie prawidłowych rurek, mogą zapobiec przyszłej korozji. Nasz CO2 odporne rurki występują w kilku kolorach i nie zostaną skorodowane przez CO2 z biegiem czasu - w przeciwieństwie do rurek linii lotniczych, które często są błędnie stosowane. To powoduje wahania w twoim CO2 poziomy prowadzące do wielu problemów.

Wygląd jest najważniejszy podczas tworzenia aquascape. Po co zepsuć pięknie ukształtowane akwarium nieestetycznymi rurkami przeciągniętymi z boku akwarium przymocowanymi do dyfuzora. Zaprojektowaliśmy minimalistyczne okucia szklane, które wtapiają się w tło Twojego aquascape. Te mocowania zapewniają bardziej minimalistyczny wygląd bez widocznych luźnych rur.

Nasza strona internetowa oferuje wiele innych produktów zamiennych.

  • Elementy ceramiczne do naszych dyfuzorów. Zastąpienie tego elementu zapewni twoje CO2 dyfuzor zapewnia nano mgłą przez cały okres użytkowania.
  • Podkładki do naszych regulatorów w celu przedłużenia użytkowania regulatora. Nasz zespół pomocy technicznej jest zawsze dostępny, aby pomóc w wymianie podkładki 
  • Przyssawki do rurek, dyfuzorów i szklanych elementów. Zastosowanie przezroczystych przyssawek pozwala aquascaper'owi utrzymać wszystko na miejscu, nie psując wyglądu ich układu.

Niedawno dodaliśmy nasz precyzyjny zawór zwrotny do naszej oferty akcesoriów. Zawór zwrotny jest zamontowany na przewodzie między dyfuzorem a regulatorem. Zapobiega to cofaniu się wody z powrotem do rurki i do regulatora. Bez tego istnieje ryzyko uszkodzenia regulatora i innego sprzętu przymocowanego do rurki.

Tak więc, chociaż ważne jest, aby wybrać odpowiedni regulator i dyfuzor do swojego akwarium, Zwróć szczególną uwagę na małe rzeczy, ponieważ to te małe rzeczy, które mogą mieć znaczenie.