Bezpłatna wysyłka na całym świecie dla zamówień powyżej 200EUR

Portal Pomocy  |  Skontaktuj się z nami

Jak uatrakcyjnić swój pokój w akademiku


Jeśli szukasz na uniwersytet w jesiennym semestrze, to jedną z rzeczy, których będziesz oczekiwał, jest przeniesienie się do mieszkania studenckiego i naprawienie tego miejsca. W tym przypadku możesz poświęcić trochę czasu na zastanowienie się nad tym, co możesz zrobić, aby Twój pokój był bardziej interesujący, ponieważ oznacza to, że czujesz się jak w domu tak szybko, jak to możliwe.

Przynieś konfiguracja akwarium

To jest coś, co może dodać dużo koloru do twojego pokoju i jest mało prawdopodobne, że twój uniwersytet miałby problem z tym rodzajem przyniesionego ze sobą zwierzaka. Możesz wziąć swoją narzędzia do aquascaping i naprawdę zrobić z tego projekt. Jeśli jesteś typem osoby, która zmaga się z dala od domu, to jest to idealna rzecz, aby oderwać myśli od rzeczy.

 

CO2 narzędzia do aquascapingu

Rób dużo zdjęć

Kiedy zaczynasz nowy kurs na uniwersytecie, jest prawie pewne, że zostawisz większość swoich przyjaciół, a z tego powodu będziesz chciał wziąć coś ze sobą, aby pomóc Ci je zapamiętać, a zdjęcia są idealne rzecz do tego. Większość pokoi ma deskę, na której można przypiąć takie rzeczy, abyś mógł spędzić dużo czasu kreatywnie na swoim wyświetlaczu i naprawdę zastanawiając się, jak najlepiej umieścić zdjęcia.

Zainwestuj w jakieś chorągiewki

Zwykle jest tak dużo, że będziesz mógł zrobić z pokojem w akademiku, ponieważ będą obowiązywały surowe zasady dotyczące zmiany dowolnego wystroju, który był tam, kiedy się wprowadziłeś. Jednak nie ma nic złego w tym, że trochę przygwoździsz buntu, o ile nie zostawisz zbyt wielu śladów, a to jest świetna rzecz, jeśli chcesz wprowadzić odrobinę kolorów do swojego pokoju bez konieczności robienia czegokolwiek, na co nie masz pozwolenia.

Pomyśl o pościeli i poduszkach

To świetny sposób na wyrażenie siebie, a otrzymując nowe łóżko, które naprawdę pokazuje, kim jesteś, będziesz w stanie zrobić znak w pokoju. Możesz również kupić sobie poduszki lub rzuca w wybrany przez siebie zestaw kolorów, a to będzie miało duży wpływ na wygląd twojego pokoju.

 

Oświetlenie Akwarium

Ostatecznie jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, jeśli chcesz zrobić znak w pokoju, w którym się poruszasz. Mając to na uwadze, z pewnością jest czymś, na co warto czekać, kiedy się wprowadzisz, a to oznacza, że ​​będziesz mógł zacząć cieszyć się nowym terminem. Oczywiście, mogą pojawić się pewne nerwy, ale to normalne, a gdy tylko naprawdę zrobisz pokój swoim własnym, będziesz mógł się w nim osiedlić.