Bezpłatna wysyłka na całym świecie dla zamówień powyżej 200EUR

Portal Pomocy  |  Skontaktuj się z nami

Wysyłka międzynarodowa

Oferujemy pełną identyfikowalną wysyłkę ekspresową za pośrednictwem DHL Express na wszystkich przesyłkach. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem wysyłki z magazynu z linkiem śledzącym przesyłkę, dzięki czemu możesz śledzić jego podróż.

Koszty wysyłki są obliczane automatycznie na stronie zamówienia, gdy wybrana jest zarówno usługa docelowa, jak i dostawa.

Nasi przewoźnicy dostarczają w normalnych godzinach pracy i mogą wymagać podpisu przy odbiorze, dlatego sugerujemy, aby twoje zamówienie zostało dostarczone na adres, pod którym ktoś będzie mógł go zaakceptować.

W większości przypadków wszelkie cła lub cła importowe są naliczane, gdy paczka dotrze do kraju przeznaczeniatry. 

Uwaga: Jeśli odmówisz przyjęcia zamówienia i zostanie ono odesłane do nas, pamiętaj, że zostaniesz obciążony kosztami administracyjnymi; koszty obsługi i niestandardowe, które mogą przekroczyć 200 € 

Wszelkie opłaty za przesyłkę ponosi osoba odbierająca przesyłkę (dotyczy to również klientów detalicznych i hurtowych).

AquaticsArt UG nie ma kontroli nad tymi opłatami i nie możemy powiedzieć, jaki byłby ich koszt, ponieważ polityka celna i cła importowe różnią się znacznie w zależności od kraju.try doradzaćtry. Przed złożeniem zamówienia warto skontaktować się z lokalnym urzędem celnym w celu uzyskania informacji o aktualnych opłatach, aby nie zaskoczyć się kosztami, których się nie spodziewałeś.

Gdy twoje zamówienie dotrze do twojego krajutry, zostanie przekazany do wewnętrznej usługi pocztowej, zgodnie ze standardowymi procedurami doręczenia.

Jeśli nie jesteś w momencie nadejścia paczki, przewoźnik opuści kartę informującą, gdzie jest. Może pozostać w bezpiecznym miejscu lub będą dostępne szczegóły dotyczące odebrania zamówienia lub zmiany kolejności dostawy.

Należy pamiętać, że w dni świąteczne w krajutry, dostawy nie będą realizowane. W takim przypadku należy spodziewać się, że zamówienie dotrze następnego dnia roboczego.