Bezpłatna wysyłka na całym świecie dla zamówień powyżej 200EUR

Portal Pomocy  |  Skontaktuj się z nami

Najlepsze korale 5 do umieszczenia w Twoim akwarium

 

Jeśli niedawno zdecydowałeś, że chcesz dodać akwarium, aby rozjaśnić swój dom, być może masz teraz dużo zabawy, zastanawiając się nad tym, co chciałbyś w nim umieścić. W tym przypadku, gdy już pomyślisz o swoim licznik bąbelków I twój akwarium co2 poziom prawdopodobnie zaczniesz rozważać, jak możesz sprawić, by wyglądał cudownie i kolorowo, a jedną z najlepszych rzeczy do dodania pod tym względem jest koral. Biorąc pod uwagę fakt, że jest więcej gatunków koralowców niż 2,500, ważne jest, aby wybrać świetny dla swojego akwarium, a ten blog opowie Ci o 5 z najlepszych.

 

 

Otwórz Mózg

 

To świetnie, jeśli chcesz mieć wiele kolorów dla swojego czołgu, ponieważ są one dostępne niemal w całości, w tym czerwony niebieski i żółty. Jest to wspaniały rodzaj koralowca, a wielu ludzi lubi oglądać go jako część swojego czołgu.

 

 

licznik bąbelków

Brokuły

 

Te mają swoją nazwę dzięki temu, że mają duże podobieństwo do warzyw. Jedyną różnicą jest kolor, który jest jasnożółty. Kolor oznacza, że ​​są w stanie dodać do swojego akwarium ogromną ilość życia, co może być świetnie widoczne.

 

Bańka

 

Są one szczególnie interesujące ze względu na ich zdolność do nadmuchiwania zgodnie z ilością światła, która jest obecna w tym czasie. Mogą być czymś cudownym do oglądania i są w domu na Oceanie Indyjskim, a także w Morzu Czerwonym, co oznacza, że ​​są one z pewnością nowością w tej części świata.

 

Grzyb

 

Mogą one być tak duże, jak 12 cali i wyświetlać ogromną gamę różnych kolorów. Koral grzybowy jest szczególnie interesujący, ponieważ żeruje na meduzach - choć oczywiście jest mało prawdopodobne, że będziesz go miał w zbiorniku.

 

 

Kubek

 

Ogólnie rzecz biorąc, ten rodzaj koralowca może wyglądać jak bukiet kwiatów dzięki temu, jak się go formuje, dlatego może być świetnym dodatkiem do twojego akwarium. Ten typ jest najszczęśliwszy na głębszych wodach, gdzie może karmić się planktonem, ale nie ma powodu, aby nie mógł się dobrze rozwijać w akwarium domowym, które instalujesz. Zakres kolorów, które się w nich znajdują, jest jednym z głównych powodów, dla których jest tak popularny i dlaczego ludzie decydują się dodać go do swojego czołgu.

 licznik bąbelków

Z twojego punktu widzenia korale to doskonała rzecz, którą można dodać do czołgu dzięki temu, że jest tak kolorowa i może przyciągnąć uwagę ludzi do czołgu, który ustawiłeś. Z pewnością może stać się prawdziwym punktem centralnym twojego domu, a więc czymś, co spodoba się wszystkim, którzy odwiedzą go w niedalekiej przyszłości - z pewnością jest to coś, z czego możesz być dumny.