Bezpłatna wysyłka na całym świecie dla zamówień powyżej 200EUR

Portal Pomocy  |  Skontaktuj się z nami

Regulamin

 

Kolejność

Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność opisu, specyfikacji i ceny, mogą pojawić się sytuacje, w których pojawiają się błędy. Jeśli taka sytuacja wystąpi CO2Sztuka nie może przyjąć Twojego zamówienia. W przypadku pomyłki skontaktujemy się z Tobą z pełnym wyjaśnieniem i poprawioną ofertą. Wyświetlane informacje są traktowane jako zaproszenie do traktowania, a nie jako potwierdzona oferta sprzedaży. Umowa zostaje potwierdzona w momencie dostawy towaru.

 

Delivery and Returns

CO2Polityka zwrotów dzieł sztuki została ustanowiona w celu obniżenia kosztów i uproszczenia procesu. Musisz skontaktować się z nami i otrzymać numer autoryzacji zwrotu (RA) przed odesłaniem jakiegokolwiek przedmiotu. Wszelkie produkty bez numeru RA nie zostaną zwrócone.

 

Zasady zwrotu kosztów

Zgodnie z przepisami dotyczącymi sprzedaży na odległość:
Masz prawo do pełnego zwrotu pieniędzy, w tym początkowej opłaty za dostawę, jeśli zwrócisz produkt lub poinformujesz sprzedawcę, że chcesz zwrócić produkt, w ciągu siedmiu dni roboczych.
Z CO2Sztuka masz 30 dni na zmianę zdania. Jeśli kupiłeś produkt na www.co2art.eu i nie jesteś zadowolony - możesz zwrócić produkt do naszego zespołu online, a my wymienimy lub zwrócimy Twoje zamówienie.

 

wymiana

Jeśli otrzymasz produkt (y), nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, możesz zwrócić nam produkty w ciągu jednego miesiąca od daty wymiany lub zwrotu pieniędzy. Zwroty będą trwać około 5 dni roboczych dla procesu po przybyciu towarów. Przedmioty muszą być w oryginalnym opakowaniu, we wszystkich oryginalnych opakowaniach, materiałach opakowaniowych, instrukcjach pustych kart gwarancyjnych oraz wszystkich akcesoriach i dokumentach dostarczonych przez producenta.

Jeśli nasze etykiety zostaną usunięte z produktu - gwarancja traci ważność.

Zdecydowanie zalecamy pełne zabezpieczenie pakietu, który powracasz. Sugerujemy skorzystanie z usług przewoźnika, który może dostarczyć dowód dostawy. CO2Art nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty zagubione lub uszkodzone w transporcie.

Wszystkie wysyłki z powrotem do CO2Za sztukę płaci klient. Nie jesteśmy w stanie zwrócić Ci opłat pocztowych.

Zwracany produkt, który okaże się nieuszkodzony, może zostać zwrócony w terminie określonym powyżej i podlega opłacie w wysokości 15% w celu pokrycia kosztów administracyjnych. Towary, które zostaną naruszone przez klienta, nie zostaną wymienione, ale zwrócone na koszt klienta.

Jeśli zwracasz przedmioty do wymiany, pamiętaj, że może obowiązywać druga opłata.

 

Bezzwrotne 

Zdyskontowane lub nasze produkty końcowe mogą zostać zwrócone do naprawy bez zwrotu kosztów.

 

Nieprawidłowe / uszkodzone towary

We try bardzo trudno zapewnić, że otrzymasz zamówienie w nieskazitelnym stanie. Jeśli nie otrzymasz zamówionych produktów. Skontaktuj się z nami. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy produkt dotrze uszkodzony lub wadliwy, prosimy o kontakt CO2Sztuka natychmiast, otrzyma specjalny priorytet i możesz spodziewać się otrzymania właściwej pozycji w ciągu 72 godzin. Wszelkie otrzymane nieprawidłowe przedmioty wszystkie koszty dostawy zostaną zwrócone na kartę kredytową / debetową.

 

Dostawa

We try aby proces dostawy był jak najprostszy i abyśmy mogli wysłać Twoje zamówienie do domu lub do miejsca pracy.

Czas dostawy liczony jest w dniach roboczych od poniedziałku do piątku. Jeśli zamówisz po 3 po południu, następny dzień roboczy będzie uważany za pierwszy dzień roboczy dostawy. W przypadku świąt państwowych oraz w okresie świątecznym prosimy o dodatkowe dwa dni robocze.

Naszym celem jest dostarczenie w ciągu 3 dni roboczych, ale czasami ze względu na dużą liczbę zamówień w okresach sprzedaży prosimy o 4 dni przed skontaktowaniem się z nami. Podejmiemy próbę wysłania Ci e-maila, jeśli dowiemy się o nieoczekiwanym opóźnieniu.

 

Ochrona prywatności

Ta zasada dotyczy wszystkich użytkowników, którzy rejestrują się, aby korzystać z witryny. Nie ma konieczności zakupu czegokolwiek w celu uzyskania dostępu do funkcji wyszukiwania na stronie.

 

Bezpieczeństwo

Podjęliśmy odpowiednie kroki w celu zapewnienia, że ​​twoje dane osobowe nie zostaną bezprawnie przetworzone. CO2Sztuka wykorzystuje przemysłtry standardowe praktyki mające na celu ochronę poufności danych osobowych umożliwiających identyfikację, w tym „zapory ogniowe” i bezpieczne warstwy gniazd.

Podczas procesu płatności prosimy o podanie danych osobowych, które identyfikują Ciebie i umożliwiają nam kontaktowanie się z Tobą.

Wykorzystane przez nas informacje będziemy wykorzystywać wyłącznie w następujących celach.

* Aby wysłać Ci biuletyny oraz szczegóły ofert i promocji, w które naszym zdaniem będziesz zainteresowany.
* Aby poprawić wygląd treści i układ strony.
* Aby zrozumieć zainteresowanie i zachowanie zakupowe naszych zarejestrowanych użytkowników
* Aby wykonać inne takie ogólne działania marketingowe i promocyjne dotyczące naszych produktów i działań.

 

Warunki użytkowania

CO2Art.co.uk i jej podmioty stowarzyszone świadczą Ci usługi na następujących warunkach. Jeśli odwiedzisz nasz sklep pod adresem CO2Art.eu akceptujesz te warunki. Przeczytaj je uważnie, CO2Art kontroluje i obsługuje tę witrynę ze swoich biur w Niemczech. Prawo niemieckie reguluje roszczenia związane z korzystaniem z tej witryny i zawartych w niej materiałów.

Jeśli zdecydujesz się na dostęp z innego krajutry robisz to z własnej inicjatywy i jesteś odpowiedzialny za przestrzeganie obowiązujących przepisów lokalnych.

 

Prawa autorskie

Cała zawartość zawiera na stronie, takie jak tekst, logo grafiki, ikony przycisków, obrazy audPliki i oprogramowanie .io są własnością firmy CO2Sztuka i są chronione przez międzynarodowe prawa autorskie.

 

Licencja i dostęp do serwisu

CO2Art udziela ci ograniczonej licencji na dostęp do tej witryny i do jej osobistego użytku. Dawki licencyjne nie obejmują odsprzedaży komercyjnego wykorzystania tej witryny lub jej zawartości, żadnego gromadzenia i użytkowania jakichkolwiek produktów, jakiegokolwiek gromadzenia i używania jakichkolwiek opisów list produktów lub cen, jakichkolwiek pochodnych zastosowań tej witryny lub jej zawartości, pobierania lub kopiowania konta Informacja. Z korzyścią dla innego sprzedawcy lub jakiegokolwiek wykorzystania eksploracji danych, robotów lub podobnych narzędzi do gromadzenia i pobierania danych.

Witryny tej nie można powielać w postaci powielonej, kopiowanej, sprzedanej - odsprzedawanej lub w inny sposób wykorzystywanej na użytek komercyjny bez pisemnej zgody CO2Sztuka

 

Opisy produktów

CO2Art i jej podmioty stowarzyszone starają się być tak dokładne, jak to możliwe, jednak nie gwarantujemy, że opisy produktów lub inne treści są dokładne, niezawodne i wolne od błędów.

Od czasu do czasu mogą pojawić się informacje CO2Sztuka zawierająca błędy typograficzne, nieścisłości lub przeoczenia, które mogą odnosić się do opisów produktów, cen i dostępności.

Zastrzegamy sobie prawo do poprawienia niedokładności lub zaniedbania mrówek oraz do zmiany lub aktualizacji informacji w dowolnym momencie bez uprzedzenia. (W tym po złożeniu zamówienia) Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

Cennik

Ceny i dostępność produktów mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. Ceny reklamowane na tej stronie dotyczą zamówień złożonych i zawierają podatek VAT oraz dostawę.

Zapoznaj się z innymi zasadami opublikowanymi w tej witrynie. Te zasady regulują również Twoją wizytę CO2Art.eu