Bezpłatna wysyłka na całym świecie dla zamówień powyżej 200EUR

Portal Pomocy  |  Skontaktuj się z nami

Międzynarodowe zwroty

Czy chcesz zwrócić jakiekolwiek akcesoria do akwarium? Nie ma problemu!
Możesz zwrócić dowolny przedmiot za zwrot pieniędzy w ciągu 28 dni od otrzymania pierwotnego zamówienia.


 • Zwroty mogą być organizowane przez naszą stronę internetową Moje konto sekcję, klikając link "Zwrot lub wymiana" obok zamówienia, które chcesz zwrócić.

  Ewentualnie, proszę skontaktować się z CO2Art obsługi klienta, aby dokonać ustaleń dotyczących zwrotu.
  Pamiętaj, aby podać następujące szczegóły:

  - Twój numer zamówienia internetowego
  - Powód do powrotu

  Po zatwierdzeniu zwrotu. Prześlemy Ci numer RMA (Return Material Authorization).

  Przed zwróceniem nam Produktu (produktów) prosimy sprawdzić, czy:
  - Otrzymano numer RMA (wystawiony na żądanie)
  - Zamknięte wszystkie akcesoria, gwarancje w pudełku i inne dostarczone materiały, o ile nie podano inaczej
  - Upewnij się, że numer RMA jest wyraźnie wyświetlony
  - Bezpiecznie zapakuj opakowanie

  Zalecamy uzyskanie dowodu nadania przesyłki.

  Deklaracja celna
  Jeśli chcesz zwrócić nam jakiekolwiek przedmioty z urzędutry poza UE pamiętaj, że musisz wypełnić zgłoszenie celne wskazujące, że paczka zawiera zwrócone towary. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziemy w stanie zaakceptować żadnych opłat poniesionych w celu dostarczenia paczki do nas.
 • Zwykle może potrwać do 20 dni roboczych (z wyłączeniem weekendów i dni wolnych od pracy), aby Twój zwrot został dostarczony z powrotem do naszego magazynu.

  Wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy tylko otrzymamy Twój zwrot w pierwotnym stanie i albo zamówimy zamienniki, albo zwrócimy środki na pierwotny rodzaj płatności. Zwykle odbywa się to w ciągu dnia roboczego 1.

  Jeśli zwróciłeś wiele produktów z różnych zamówień, możesz pozwolić maksymalnie 72 godzin na przetworzenie wszystkich produktów.

  Wszelkie zwroty zostaną automatycznie zwrócone na kartę, której użyto do złożenia pierwotnego zamówienia. Zwykle zajmuje to dni robocze w Wielkiej Brytanii w ciągu 5, w zależności od wystawcy banku / karty.

  We try Trudno przyjąć wszystkie zwroty, a zwroty do nas nie muszą być w oryginalnym opakowaniu. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy przedmiot zostanie nam zwrócony w nieodpowiednim stanie, możemy być zmuszeni do odesłania go do Ciebie.
 • Wystarczająco źle, że Twój produkt ma wadę, więc my try aby nasze zwroty lub naprawy były jak najbardziej bezbolesne.

  Zawsze masz możliwość wymiany lub zwrotu pieniędzy, jeśli błąd wystąpi w ciągu 30 dni dostawy. Jeśli usterka z produktem wystąpi w okresie gwarancji (zwykle 12 miesięcy od dostawy), zaoferujemy Państwu szybką usługę naprawy. We wszystkich przypadkach zastrzegamy sobie prawo do sprawdzenia produktu i weryfikacji usterki.

  Nie obejmuje błędów spowodowanych wypadkiem, zaniedbaniem, niewłaściwym użytkowaniem lub normalnym zużyciem.

  W przypadku znalezienia błędu zamiennik zostanie wysłany bezpłatnie, a zwrot kosztów wysyłki zostanie wystawiony do kosztów dostawy uiszczonych na podstawie pierwotnego zamówienia.

  Jeśli okaże się, że produkt nie jest wadliwy, zwrócimy go do Ciebie, a koszt przesyłki i opakowania tego samego przedmiotu zostanie obciążony kosztami wysyłki.try. Płatność ta będzie musiała zostać dokonana przed zwrotem przedmiotu. Jeśli produkt zostanie zwrócony jako wadliwy i objęty gwarancją, a nasi hurtownicy nie będą już go przechowywać, zwrócimy pełną kwotę.
 • Otrzymałem nieprawidłowy produkt w moim zamówieniu
  Jeśli otrzymałeś nieprawidłowy produkt w swoim zamówieniu, skontaktuj się z nami dzial obslugi klienta. Następnie doradzimy, jak przystąpić do zwrotu. Podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących błędu.

  Brakuje elementu w moim zamówieniu
  Niestety mogą się zdarzyć błędy. Czasem nie wysyłamy wszystkiego, co zamówiłeś w tym samym czasie, dlatego najpierw sprawdź swój list przewozowy lub wyślij e-maile, aby sprawdzić, czy którykolwiek z twoich przedmiotów dotrze osobno.

  Jeśli na opakowaniu znajduje się informacja, że ​​przedmiot powinien być w twojej przesyłce, ale nie jest, skontaktuj się z nami dzial obslugi klienta, kto będzie try jak najszybciej naprawić błąd.